سنی نیوز:در حالى که جنگ شدیدى میان نیروهاى جنبش مقاومت اسلامى (حماس) وارتش اسرائیل در غزه در جریان است واسرائیل از همه ى نیروهاى زمینى، هوایى ودریایى خود در این نبرد استفاده مى کند، “مبارزان اینترنتى” یا هکر هاى مسلمان یک جنگ مجازى دیگر را بر ضد وب سایت هاى اینترنتى اسرائیل بر پا کرده اند، که اسلحه ى آنها در این جنگ، تصاویر ویدیویى، عکسها وشعار ها هستند.

به گزارش روزنامه (الشرق الأوسط) چاپ لندن روز یکشنبه ۴-۱-۲۰۰۹، “هکر” هاى مسلمان توانستند وارد تعدادى از وب سایت هاى اینترنتى مشهور اسرائیل شوند و محتواى آنها را تغییر دهند تا کاربران این سایتها حوادث وپیامد هاى ظالمانه ى حمله به غزه را مشاهده کنند.

این گروه مسلمان، وب سایت هاى دولتى اسرائیل و همچنین وب سایت هاى شرکت هاى خصوصى را هدف قرار دادند.

به گفته یکى از این هکرها، این گروه توانسته است وارد حدود ۳۰ وب سایت شود که برخى از آنها متعلق به دو حزب دست راستى و چپ اسرائیل هستند.

یک هکر دیگر مدعى است که توانسته است وارد (۲۴۸۵) وب سایت اسرائیلى شود، گفته شده است که حدود ۱۰ هزار صفحه اینترنتى وابسته به اسرائیل تا کنون مورد حمله هکرها قرار گرفته است .

روزنامه هاى مشهور دولت اسرائیل مانند روزنامه “معاریف” و “یدیعوت احرونوت” از جمله وب سایت هاى هستند که هدف گروههاى هکر قرار گرفته اند.

در این وب سایت ها، عکسهاى قربانیان فلسطینى و صحنه هاى شکنجه زندانیان عراقى در زندانهاى امریکا، منتشر شده است.

رادیوى رسمى اسرائیل از وارد شدن هکرها به وب سایت بانک “دیسکونت” خبر داد.
گفتنى است که رادیو اسرائیل در گزارش خود اضافه کرد که سه روز قبل، عناصر حماس به امواج رادیوى ارتش اسرائیل رخنه کردند.

منبع:العربیه

/ 0 نظر / 12 بازدید