آزادی یا أسـفـل سافلین؟

 آزادی و آزاد بودن تا چه حد؟ آیا آزادی واقعاْ انسان را به تکامل می‌رساند؟

در جایی که دستورات خدا و رسولش اطاعت نشود، انسان  از هر آزادی سوء استفاده خواهد کرد تا جایی که خود را شبیه حیوانات و حتی پایینتر و پـسـتـتر از حیوانات .........

 ازدواج خواهر و برادر آلمانی با یکدیگر: برای خواندن این خبر مدرن، پیشرفته و حرکت روشنفکرانه و دموکراسیگری اینجا کلیک کنید

پاتریک و سوزان؛ خواهر و برادر آلمانی می خواهند با هم ازدواج کنند، چهار تا بچه هم تا حالا به دنیا آورده اند اما قانون آلمان به آنها اجازه‌ ازدواج با هم را نمیدهد. پاتریک هم به‌خاطر رابطه‌ی جنسی با خواهرش دو سال را در زندان گذرانده. جالب هم هست که بدانید در سوئد ازدواج خواهر و برادر مجاز است.

 

روابط جنسی با حیوانات در غرب (مرکز تمدن): در اینجا مشاهده کنید

أسـفلَ سافلین!!!!

غـــــــــــــرب!!؟!! پـیـشرفت!!؟!! تکنولوژی! دموکراسی! و از همه مهمتر.....حقوق بـشـر!

 راستی....حقوق بشر کجاست؟ چرا فقط به زنهای مسلمان دلسوزی می‌شود؟

ازدواج دختر هفت ساله با یک سگ در هندوستان: مشاهدۀ خبر ۱

 خبر به فارسی در اینجا

ازدواج دختری ۹ ساله با سگ دیگری: مشاهدۀ خبر ۲

 دختر پنج ساله با یک سگ عروسی کرد: مشاهدۀ خبر ۳

ازدواج مرد هندو با یک سگ: خبر مربوطه

---------------------

 سورۀ الـتّـین- آیات ۴ الی ۸

۴- لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِی أَحْسَنِ تَقْوِیمٍ
۵- ثُمَّ رَدَدْنَاهُ أَسْفَلَ سَافِلِینَ
۶- إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ فَلَهُمْ أَجْرٌ غَیْرُ مَمْنُونٍ
۷- فَمَا یُکَذِّبُکَ بَعْدُ بِالدِّینِ
۸- أَلَیْسَ اللَّهُ بِأَحْکَمِ الْحَاکِمِینَ؟

 ترجمۀ تقریبی آیات:

به راستى که انسان را در بهترین قوام (صورت و نظام) آفریده‏ایم‏.  «4»  
سپس او را به پست‏ترین (مراتب‏) پستى‌ها بازگرداندیم‏.  «5»   
به جز کسانى که ایمان آورده‏اند و کارهاى شایسته کرده‏اند، که ایشان را پاداشى تمام ناشدنی ( و بى‏منت‏) است‏.  «6»  
(اى انسان بى‏ایمان‏) با این حال چه چیزى تو را به انکار (روز) جزا کشانید؟  «7»  
آیا خداوند بهترین حکم‏کنندگان نیست‏؟! «8» 

-----------------------

برای نابودی اسلام،  غرب این ‏بار بانوان اسلام را هدف قرار داده است

 پیام مجاهد
وزیر ارشاد، حج و اوقاف، روز سه‏شنبه در مراسم تجلیل از روز جهانی زن در مقر این وزارت گفت که دشمنان اسلام روش خود را تغییر داده و این‏بار برای از بین بردن اسلام، بانوان اسلام را مورد هدف خویش قرار داده تا از این طریق به بنیان خانواده مسلمان صدمه زده و آن را ریشه‎کن کنند.
نعمت‏الله شهرانی گفت، عاملی که باعث دوری از اسلام از سوی برخی بانوان می‎شود، عدم آگاهی کافی از دین اسلام و شعائر آن و سنت‎ها و رسوم غلطی است که به آن مهر اسلام زده شده است و همین رسوم غلط باعث انزجار از اسلام شده و باعث آن می‎شود که برخی کورکورانه از فرهنگ غرب که پیروی بکنند و به همین دلیل، زن را به عنوان یک کالا نگاه می‎کنند. موصوف با خاطرنشان کردن این‎که در این چند سال با آمدن کالاها و تولیدات فرهنگی و غیرفرهنگی از سوی کشورهای خارج، فرهنگ و تمدن ظاهر فریب غرب تاثیرات بسیار منفی را بر جامعه گذاشته است و جامعه به تدریج، همان‎طور که در سطح شهر کابل به چشم می‎خورد، به سوی مدگرایی رهسپار است، گفت که باید در این زمینه یک جهش بنیادی فرهنگی در جهت آشنا کردن مردم با اسلام ناب محمدی در جامعه ایجاد شود. شهرانی تصریح کرد، در کشور مسائلی به دروغ به آن رنگ اسلامی داده شده است مانند بد دادن، ازدواج اجباری و... که شخصیت و ارزش معنوی یک زن مسلمان را خدشه‎دار می‎کند.
وی با بیان این‏که دین مبین اسلام، پیامبر و اولیاء‏الله سفارش‏های بسیاری به خانواده به خصوص خانواده سالم کرده‏اند، گفت، باید زن مسلمان با تمسک به تعالیم الهی، خانواده خود و در کل اسلام را حفظ کرده و هرگز فریب ظاهر بسیار زیبای تمدن غرب که بی‎بندوباری و فحشا را ترویج و خانواده را به پاشیده‎گی می‎کشانده، نخورده و خود را حفظ کنند. شهرانی در ادامه افزود که اسلام به نقش یک مادر سالم در خانواده، بسیار تاکید کرده و تربیت خوب یک فرزند را بیش‎تر به نحوه تربیت و اخلاق یک مادر دانسته و از این رو است که دین اسلام به آن مقام والایی عنایت کرده است و در قرآن کریم گفته است بهشت زیر پای مادران است. وی همچنین افزود که زن مسلمان صفاتی والا دارد که شاید دیگر زن‎ها در جهان، این صفات را نداشته و آن را بی‎معنا فکر کنند؛ مانند تدین، اخلاق، شهامت، عفت، تربیت اسلامی و تربیت فرزندان سالم که در فرهنگ غرب به آن اهمیت داده نمی‎شود.

/ 0 نظر / 41 بازدید