برنامه ای در رابطه با 24 قیام حوت هرات

 اعلان یک برنامه مهم:

روز جمعه آینده که مصادف با ۲۴ حوت ۱۳۸۶ هجری شمسی ( March 14 ) می باشد، ‌قرار است برنامه ای به ارتباط  سالگرد قیام مردم مسلمان و قهرمان هــرات در برابر رژیم جنایتکار کمونیستی در شبکه آریانا افغانستان پخش شود.

علاقه مندان می‌توانند این موضوع (قیام ۲۴ حوت) را که در برنامۀ چشم انداز پخش می‌شود، مشاهده کنند و خاطره ها و یا تجربه های خود را در این برنامه به گوش مردم دنیا برسانند. 

 

--------------------

افتتاح رادیوی فارسی عربستان

در راستای اطلاع رسانی سالم اسلامی بخش فارسی رادیوی عربستان سعودی با برنامه های گوناگون اسلامی و فرهنگی در خدمت شما عزیزان می باشد.
شما میتوانید برنامه های تفسیر قرآن کریم، ترجمه و شرح احادیث رسول الله (ص)، سیرت پیامبر بزرگوار اسلام وبرنامۀ عقیدۀ جاویدان، چگونه به اسلام هدایت شدم، فرهنگ گفتگو، سراب شبهات در شاهراه حقیقت، ترجمۀ فارسی خطبه های حرمین شرفین، اعجاز علمی در قرآن کریم، اقتصاد در اسلام، تاریخ اسلام، سیرت صحابۀ رسول الله (ص)، اسلام وخانواده، شعر و ادب، صحت ومعلومات عمومی، مسابقۀ فرهنگی، اخبار جهان اسلام و دهها برنامۀ متنوع دیگر را همه روزه از ساعت: 6 تا 9 شب به وقت مکۀ مکرمه 6:30 تا 9:30 شب به وقت تهران 7:30 تا 10:30 به وقت کابل 8 تا 11 به وقت اسلام آباد و دوشنبه بر روی موج کوتاه 41 متر برابر با 7240
kh همچنین بر روی ماهواره نایل سات با کیفیت عالی بشنوید.
شما می توانید برای بهتر شدن برنامه های فارسی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با مسئولین بخش فارسی رادیوی عربستان سعودی در میان بگذارید. آدرس پستی: جده عربستان سعودی ص ب (صندوق پستی) 21161 بخش فارس رادیوی عربستان سعودی
Email: fa@saudiradio.net.sa

/ 0 نظر / 11 بازدید