خداوند دیده و داده !!!

 حضور گرم ولنتاین در هوای سرد هرات؟؟؟

 ... إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ .... (الرّعد - ۱۱)
 یقیناَ که الله تعالی (وضعیت و حالت) یک قوم را تغییر نمی‌دهد تا اینکه خودشان آنچه را که ضمیرشان می‌باشد ، تغییر دهند...

وَمَا أَصَابَکُم مِّن مُّصِیبَةٍ فَبِمَا کَسَبَتْ أَیدِیکُمْ وَیعْفُو عَن کَثِیرٍ- (الشّوری ۳۰)
و هرآنچه که از مصیبتها و بلاها به شما می‌رسد، به اندازه‌ی آنچیزی است که خود شما با دستهایتان آن را کسب کرده اید و (در حالیکه الله تعالی) بیشتر آن (گناهانتان را ) عفو و بخشش می‌کند.

 احادیث صحیح و زیادی نیز از رسول الله (ص) روایت شده که درباره‌ی تقلید از کفار و مشرکین هشدار داده اند.

- در روایتی صحیح آمده است : هر که خود را شبیه یک گروه و یا یک ملت بسازد ، در روز قیامت همراه با همان گروه در یک جا جمع خواهد شد.
به طور مثال: هالیوودیها و طرفدارانشان در یک جا ، بالییوودیها و امثال آنها در یک جا ،‌کسانی که به تقلید از کفار فلان نوع لباس را می‌پوشیده اند نیز همراه همدیگر در یک جا جمع می‌شوند و به سرنوشتی شبیه یکدیگر دچار می‌شوند.

- در حدیث صحیح دیگری رسول الله (ص) فرموده اند که روزی می رسد که مسلمانان کورکورانه ار کفار تقلید می کنند تا آنجا که اگر شخص کافری در سوراخ سوسماری داخل شود ، آن مسلمان (جاهل ) نیز کوشش می‌کند به هر قیمتی که شده خود را در همان سوراخ (کوچک) درو کند و جای دهد.

متأسفانه امروزه ما شاهد اینطور تقلیدها و کاپی کردن رسم و رسومهای ضد اسلامی غرب و یا شرق، هستیم.
یک جوان مسلمان به جای اینکه همت داشته باشد، سینه ای پر از حماسه و شور و شوق به دین داشته باشد ، به علم و دانش خود بیافزاید، به مسایلی مثل ادب و اخلاق توجه داشته باشد و یا اینکه به اطاعت از خدا و رسولش مشغول باشد ؛ برعکس به اینطور عادتهای زشت ، بی حیایی ها، و اعمال پوچ و بیهوده و وقت‌ ضایع‌کن مشغول است.

 خوب، حتماً خداوند او را لایق خوب بودن نمی‌دانسته و هدایت را نصیبش نکرده است!
 چرا مردم این طور به خواب بروند که از هر طرف بر سر دین و عقاید آنها حمله شود اما هنوز هیچ عکس العملی دیده نشود.

استعمار و مزدوانشان از یک طرف به وسیله دامن زدن به مسایل قومی و زبانی و از طرفی هم به وسیله‌ی تبلیغات دروغ کوشش میکند که جامعه را پر از نفاق و تفرقه و گمراهی سازند و همچنین ملت را مصروف کارهای بیهوده داشته باشد تا اینکه خودشان بتوانند سیاست های دلخواهشان را پیاده سازند و مردم را فریب داده و فرهنگ لیبرالی و ضد اسلامی را وارد جامه ها ‌سازند.

 بدون شک وقتی که ما هم به گفته‌ های کفار گوش و عمل کنیم و یاد خدا را فراموش کنیم، چگونه انتظار خیر و برکت و کمک از طرف خدا باید داشت؟

پس از زلزله ها،‌سیلها ، فقر و بیچارگی، هوای سرد و ده‌ها درجه سانتیگراد زیر صفر نیز  نباید شکایت کرد و اگر زور کسی می‌رسد و جرأت دعوا با خدوند را دارد پس بفرماید!

البته نباید فراموش کرد که الحمدلله اکثریت مردم کشورهای اسلامی طرفدار غرب و غربگرایان نـیستند بلکه این تبلیغات منفی کفار و دشمنان دین است که می‌خواهند نفوذ خود در بین جوانان را در نظر مردم بسیار بزرگ و کلان جلوه دهند.

اخبار مربوطه: حضور گرم ولنتاین در هوای سرد هرات

قسمتی از این اخبار از بی بی سی(مرکز تبلیغات غربی):

مسعود یک پسر جوان است که در مجموعه خرید "ملی سنتر" در مرکز شهر هرات، قصد دارد برای دختر مورد علاقه اش، هدیه بخرد.

او می گوید از طریق یکی از بستگانش که از آلمان آمده، با رسم ولنتاین آشنا شده و امسال، سال دوم است که این روز را به همراه دوست دخترش تجلیل می کند.

مسعود می گوید که این روز بهانه خوبی است که او چند ساعاتی را با دوستش باشد.

مسعود بسیار بدبخت است و او را خدا زده که شرم و حیا ندارد!
از یک طرف قوم و خویشهای غرب‌زده و جاهل دارد و از طرفی هم خودش در عشق ناپایدار و شیطانی غرق شده و فکر میکند مدرن و پیشرفته است در حالیکه جوانکی گمراه و فریبخورده ای بیش نیست.
ای کاش آن قوم آلمانی اش کدام علم و دانشی، کتاب مفیدی و یا وسیله‌ی مفیدی برایش از آلمان می‌آورد و نه این نوع عادتهای زشت و بی شرمی را!

/ 0 نظر / 15 بازدید